threadedxze

به صورت آنلاین درآوردند و در مقابل اختلافات زیاد

آنها نه تنها فروشگاه مبلمان و مبلمان پنج دهه خود را به صورت آنلاین درآوردند و در مقابل اختلافات زیاد پیروز شدند (آنها آخرین بازیکنی بودند که پس از ترکیدن حباب dot com ایستادند) بلکه اکنون گروهی از سرمایه داران را وارد بازار کردند.


تنها یکی از چهار شرکت موفق بنیانگذار خود را فراتر می گذارد.

داستان همچنین جالب توجه بود زیرا شاید این گزینه به یک استراتژی خروجی مناسب برای سایر شرکت های اصلی استریت تبدیل شود.


وین مسیک می خواهد با صاحبان مشاغل موفق مصاحبه کند.

من از استیو پرسیدم که ماده اصلی در تصمیم گیری آنها چیست که انگیزه آنها را برای پیوستن به نیروها با اریک دنگر و فروشگاه شخص می باشد تا آنچه را که یاد گرفته بودند از طریق فروشگاه اینترنتی مبلمان خانگی بپیوندند استفاده کنند.

دو سال گذشت و من دوباره از استیو شنیدم. او به همراه برادر و پسر عموی خود ، یک شرکت مشاوره و سرمایه گذاری ایجاد کرده اند و آنچه را که یاد گرفته اند ساخت نرم افزار تجارت الکترونیک برای یک خرده فروش سنتی را یاد گرفته اند ، ساخته اند و به سایر مشاغل کمک می کنند تا شرکت های خود را بصورت آنلاین بکار گیرند.

همانطور که معلوم شد ، آنها نخستین خرده فروشان اصلی شرکت خصوصی بودند که به درون آب های عمیق اینترنت پریدند - در زمانی که همه افراد با منابع تقریبا نامحدود سرمایه گذاری می شدند. در اینجا هم افزایی از قدرت های تجاری در کل وجود دارد ..

به علاوه شرکتی که دارای یک کامیون حامل 1000 جفت کفش کار و چکمه است که از گیاهان در شعاع شصت مایل بازدید می کند ، در هنگام استراحت یا خاموش شدن یا رفتن به کار خود ، مشتریان خود را به فروش می رساند و به آنها خدمات می دهد. استیو در خرده فروشی اینترنتی این ماه به نمایش درآمد و اریک به تازگی جایزه ای را از سوی فرماندار میشیگان به عنوان شرکتی برای تماشای آن دریافت کرده است.

من با یک اتحادیه صنفی که عضو آن بوده است با من تماس گرفته شده بود و به او گفتم که او یکی از اعضای متفکر آنها است.

وقتی تصمیم گرفتم با این دو نفر مصاحبه كنم ، صید من درست بود. من در سال 2003 با استیو آنتیسدل مصاحبه كردم تا داستانی درباره چگونگی پذیرش اینترنت در فروشگاه مبلمان خانوادگی.

آنها شرکتی را یافتند که در یک شهر 400 نفری واقع در دریاچه ایندیانا واقع شده است ، دقیقاً در وسط هیچ کجا ، اما آنها می توانند آن را از آنجا ببینند ، که به مقصدی برای کارگران سراسر منطقه تبدیل شده است. شما می دانید ، مانند کارگران کارخانه ، کفش و کفش های متاتارال را برای محافظت از پای خود در یک محیط خصمانه ، چکمه های چوب پا از استیل ، یک خط کامل از لباس کارهارت و چکمه های تیمبرلند ، حتی (من شوخی نمی کنم) برای خرید کفشهای تنیس فولادی استفاده می کنید. "

رهبری ، مدیریت و ارتباط مؤثر کانون مصاحبه های بعدی ما با خیابان اصلی است.

من وقتی فهمیدم که تجارت آنلاین خود را به سمت سرمایه گذاران خارجی می برند ، به چیزی بسیار هیجان انگیز ختم شدم.

در زمانی که ما دوباره به هم وصل شدیم ، آنها به شرکتی می رفتیم که پوشاک خود را به افراد شاغل می فروشد. بنابراین اغلب آنچه راجع به شما می شنوید بازاریاب های اینترنتی هستند که چیزهایی را می فروشند که هیچ کس به آن احتیاج ندارد یا شرکت های بزرگی که فقط اقساط فریبنده ای را می فروشند ، فقط تعداد معدودی از آنها را می توانند هزینه کنند. چرا؟

شواهد حاکی از عدم مهارتهای رهبری و Threaded Rod Dinمدیریتی در شخصی است که وظیفه رشد تجارت در نسل دوم را بر عهده دارد.

اکنون افرادی که فروشگاه اینترنتی مبلمان را انجام داده اند ، همین کار را برای این فروشگاه کوچک انجام داده اند و سطح دسترسی خود را در سطح ملی گسترش داده اند.

هدف ما این است که چراغی را در مورد بهترین عملکردهای رهبران امروز و فردا بدرخشیم.

استیو گفت ، "اگر این مسئله برای اریک نبود ، راهی وجود ندارد که ما (North Main Ventures) درگیر در معامله ای بشویم و خودمان را مانند آنچه اعمال می کردیم بکار ببریم. بدون کسی که" فقط این را می دانست "نمی توانست. فرصت مناسبی برای شریک زندگی بوده اید - و مرد اریک

موضوع :
برچسب ها : ,

+ نوشته شده در 1398/9/12ساعت 5:31 توسط threadedxze | تعداد بازديد :15 |

عناوين مطالب پربازدید
به صورت آنلاین درآوردند و در مقابل اختلافات زیاد
کارخانه کاملاً رنگ شده است. هنوز هم می خواهید
This is why more people have opted for wicker
There are many sites which do this for free also
بازیکنان فوتبال کفش های ویژه ای دارند و به
شرکت ها در زمینه آموزش توسعه تجارت از طریق
بروید زیرا می خواستید یک وضعیت یادگیری ایجاد کنید که
This in effect means that you must also look at the lifetime